Anılarınızı Renklendirmek için...

HİSAR HAVAİ FİŞEK

Firmamız 1966 yılından bu yana  patlayıcı , av tüfekleri , av fişekleri ve aksesuarları alanlarında faaliyet göstermektedir.

Son yirmi yıldır havai fişek organizasyonları yaygınlaştıkça tarafımızca ilgili talepler değerlendirilmeye alınmış ve bu talep sahipleri memnun müşteri haline getirilmiştir.

Firmamız olarak patlayıcı sektöründe uzun yıllardan beri faaliyet göstermekteyiz . Firmamız İçişleri Bakanlığı’ndan  izinli ve gerekli sigortalarıyla hizmetlerini devam ettirmektedir.
 Çalışanlarımızın tamamı özel havai fişek ruhsatlı olup , özel koruma giysileri ve donanımları ile sizin ve çevre güvenliği için en uygun güvenlik tedbirlerini alarak gösterilere başlamaktadırlar.

Firmamız tarafından her sezon başında yeni ve özel olarak tek tek seçilen malzemeler kullanılarak hizmetlerine devam etmektedir.  

 Her bir atış için emniyet müdürlüğü ve ilgili kaymakamlıklardan bizim sahip olduğumuz ruhsatlara istinaden gerekli atış izni verilip polis nezaretinde atılacak malzemelerin atımı neticesinde yine bağlı karakolda atışın hasarsız atıldığına dair tutanak imzalanarak atışlarımız yapılmaktadır.

TC 87/120128 sayılı tüzüğün 116 ve 117. maddeleri hükümlerine göre hiçbir kimse mülki amirin izni olmadan havai fişek atamamaktadır. Son yıllarda çıkan küçük gruplar veya küçük havai fişekler dahi izne tabidir. İlgili suçun işlenmesi halinde kutlama sahibi ve atan birlikte sorumlu tutulabilir.

Konuya dikkatinizi çekerek , kutlama ve eğlencelerinizde bizlerden de görüş alınmasını rica ederiz. Unutmayınız ki havai fişek kutlamanızın ileriki zamanlarda hatırlanmasını sağlayacak yegane eğlenceniz olacaktır. 

Saygılarımızla,
Hisar Havai Fişek 
Mehmet Saraçoğulları

 

This free website was made using Yola.

No HTML skills required. Build your website in minutes.

Go to www.yola.com and sign up today!

Make a free website with Yola